Casström No.3 Dangler, Pruuni aasaga

Tootekood: 10101
Kaubamärk:
Hind:
22,88 €
Kogus: - +
   - või -   

Paljudele meeldib pikendada noatupe vööaasa lisa aasaga, et nuga ripuks vööl madalamal ja oleks ka jopega ning vöörihmaga seljakotti kandes kergesti ligipääsetav. Lisa aasaga on mugav ka istuda kuna nuga ei jää segama. Kui vutlar või tupp ripub lisa aasa otsas siis on liigend samal kõrgusel puusa liigesega ning kui tupp/vutlar on alumise otsaga kinnitatud jala külge siis järgib mugavalt jala liikumist ka joostes, ronides või kükitades. Metallaas on disainitud karabiinina ning see lisab palju uusi võimalusi. Saate noa vöölt eemaldada ilma vööd avamata ja panna noa lihtsa vaevaga seljakotti näiteks kui lähenete matkal asustatud alale. Karabiin on valmistatud tugevast 8 mm jämedusest alumiiniumist ning tõmbetugevus on testides ületanud 400 kg mis tähendab, et võite seda kasutada ka muul otstarbel, näiteks varustuse üles riputamiseks, koera jalutusrihma vööle kinnitamiseks või ka rippvoodi või varjualuse püstitamiseks. NB: karabiin ei ole mõeldud kasutamiseks ronimisel kuna kukkumisel tekkivad jõud võivad ületada 400 kg ning tuua kaasa karabiini purunemise!

Nahast aas on valmistatud 3 mm paksusest taimpargitud nahast ning on saadaval konjak-pruunina, mustana või tume pruunina. Aas mahutab kuni 5 cm laiuse vöö. Karabiini mahub rihm laiusega kuni 34 mm.

Sarnased tooted

Casströmi No.3 Dangler on lisatarvik millega saad oma noa riputada madalmale. Nuga ripub vabalt ja ei sega liikumist ning tänu karabiinile on mugav nuga eemaldada ilma vööd avamata. Karabiini saab kasutada ka muul otstarbel nt rippvoodi ülesseadmiseks.

Tootekood: 10109
22,88 €