Böker Bronco, CPM-3V

Tootekood: 121504
Kaubamärk:
Hind:
162,61 €
Kogus: - +
   - või -   

Uut fikseeritud teraga nuga, BRONCO't kavandades seadis Böker endale ambitsioonikad eesmärgid. See peaks olema tehniliste võimaluste tipptasemel ja pakkuma kaasaegseid vajadusi arvestades optimaalset funktsionaalsust. Sellest tulenevalt peaksid sellel olema järgmised omadused: - Universaalne ja optimaalne kasutatavus erinevatele kasutajatele, nagu bushcrafterid, matkajad, ellujääjad, jahimehed, militaarkasutajad ja teised.

  • CPM-terasest valmistatud tera metallurgiliste võimaluste kõrgeimal tasemel
  • Käepide, mis püsib mugavalt käes ka pika töötamise ajal. Kaetud full-tang mis võta käelt soojust ka külma ilmaga.
  • Kvaliteetne nahktupp, mida saab kanda rippuva aasaga või ilma, kaitseb nuga kadumise ja kahjustuste eest, sellel on aas komplektis olevale süütepulgale.
  • 100% toodetud Solingenis / Saksamaal
  • Hea hinna ja väärtuse suhe

Suutsime neid ambitsioonikaid nõudeid täita järgmisel viisil: CPM-3V terase töötas välja Crucible Industries LLC – pulbermetallurgiliste teraste spetsialist ja ülemaailmne turuliider –, et pakkuda enneolematut löögitaluvust, purunemiselastsust ja vastupidavust killustumisele. Fenomenaalne teravana püsivus ja kõvadus 62-63 HRC. Need pulbermetallurgilise süsinikterase omadused saavutati muuhulgas täpselt reguleeritud 7,5% kroomisisaldusega. Kasutades kroomi positiivseid omadusi, nagu kulumiskindluse ja kõvaduse suurenemine, saab CPM terastes samal ajal säilitada peene mikrostruktuuri. Universaalne lai drop-point tera koos kõrge saber teritusprofiiliga on alati olnud jahimeeste eelistatud kombinatsioon nii suur- kui ka väikeulukite jaoks kuid see sobib ka lõkke ettevalmistamiseks alates tulehakatuse tegemisest kuni halgude lõhkumiseni. Noal on full-tang ehk roots mis ulatub läbi käepideme. See tagab hea kaalujaotuse ja selline käepide talub ka tugevaid lööke. Tera seljal on lühike osa mille mõlemad servad on 90°. Nende servadega saab komplektis olevast süütepulgast sädemeid kraapida. Käepideme materjaliks valiti TPE - termoplastne elastomeer, mis ümbritseb käepidemes olevat metalli täielikult ja mille struktuur tagab hea haarde igas suunas. TPE on vastupidav, elastne, libisemiskindel ja madala soojusjuhtivusega. Nuga püsib kindlalt käes igasugustes tingimustes ega võta sõrmedelt jõudu märgades ega soojust külmades tingimustes. Võrreldes tavaliste elastomeeridega on TPE eeliseks ka keskkonnakoormuse vähendamine tootmisel, kuna see toimub puhtalt füüsikaliselt ning keemiliselt ristseotud elastomeeride pikaajaline ja energiakulukas vulkaniseerimine ei ole vajalik. Noaga on kaasas nahast tupp milles nuga istub sügaval ja kindlalt. Nii on nuga parimal võimalikul viisil kaitstud nii kadumise kui ka kahjustuste eest, ilma et oleks vaja lukustus rihma vms, mis raskendab kiiret juurdepääsu. Eemaldatav vööaas võimaldab nii kõrget kui madalat kandmisasendit. Lisaks on nuga varustatud turuliidri Light My Fire 9,3 mm süütepulgaga, mis asub tihedalt spetsiaalses pesas, noatupe küljes. Kõik see muudab Boker BRONCO kompaktseks, mitmekülgseks ja terviklikuks tööriistaks looduses liikujatele.

Teras CPM-3V
Kõvadus HRC 62-63
Tera pikkus 113 mm
Tera paksus 3.5 mm
Teritus Saber
Kogupikkus 232 mm
Käepideme materjal TPE
Kaal 148 g
Vutlar / tupp Nahk
Sarnased tooted

Manly Patriot. Fikseeritud teraga versioon Comrade mudelist. CPM 154 terasest, G10 käepideme ja Kydex vutlariga.

Tootekood: 02ML002 ,   Tera pikkus: 91 mm ,   Käepideme materjal: G10
81,29 €

Mora Garberg Multi-Mount on tugev, full-tang teraga, MOLLE kinnitustega, multi-mount vutlariga matkanuga.

Tootekood: 13147 ,   Tera pikkus: 109 mm ,   Käepideme materjal: Polümeer
116,92 €

Opineli süsinikterasest liigendnuga -  populaarne, lihtne ja kvaliteetne tööriist.

Tootekood: 113090 ,   Tera pikkus: 90 mm ,   Käepideme materjal: Pöök
12,20 €

Opineli roostevabast terasest liigendnuga -  populaarne, lihtne ja kvaliteetne tööriist.

Tootekood: 123100 ,   Tera pikkus: 100 mm ,   Käepideme materjal: Pöök
15,25 €

Morakniv Kansbol on vastupidav nuga mida hindavad nii matkajad, jahi- kui ka kalamehed.

Tootekood: 12634 ,   Tera pikkus: 109 mm ,   Käepideme materjal: Polümeer
40,67 €